Bu Senin Hikayen
 
ANASAYFA   HİKAYELER   HİKAYE GÖNDER   BİZE ULAŞIN   VİDEOLAR   EĞİTİM   FOTOĞRAFLAR
Ben de Master Egitmenlik için basvurup eğitmen yetistirmek istiyorum
Gönderilme Zamanı: 11.06.2008 19:31:19
Okunma(2228) Toplam Puan(0) Oylama(0)
Ali UYUR-Gönüllü Eğitmen
Bu egitimi bitirdikten sonra ben de Master Egitmenlik için basvurup eğitmen yetistirmek istiyorum: Ali
Kahramanmaraş Merkezde yaşayan 5 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğuyum. Annem ve babam ilkokul mezunu. Babam şoför olarak girdiği bir firmada şu an joker eleman olarak firmanın eksik kalan bütün işlerini yapıyor. Annem ev hanımı. Kardeşlerimden en büyüğü ortaokulu bitirince okulu bıraktı. Diğer 3 kardeşim ise şu an eğitimlerine devam ediyorlar. Ben 19 yaşındayım. Kahramanmaraş Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’sinde eğitimimi tamamladım. Çeşitli kurslarla Bilgisayar İşletmenliği, Grafik Tasarım,Bilgisayar Bakım ve Onarım, Bilgisayar Programcılığı, 2. Kademe İngilizce, Proje Hazırlama, Etkili Anlatım ve Sunum sertifikaları da aldım.
Bilenler bilmeyenlere bilgisayar öğretiyor projesi eğitiminden sonra, ilk eğitimimi Kahramanmaraş Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencilerine verdim. Meslek lisesinde okumalarına ve sürekli bilgisayarla iç içe olmalarına rağmen bilgilerinin normalin çok altında olduğunu anladım. Eğitim bittikten sonra katılımcıların kurstan çok memnun kaldıklarını söylemeleri ve eğitimin derslerindeki etkilerini anlatmaları beni çok mutlu etti. Şu an 2. eğitime devam etmekteyim. Bu eğitimi bitirdikten sonra ben de Master Eğitmenlik için başvurup eğitmen yetiştirmek istiyorum.
  Bu eğitimi herkesin alması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bilişim alanında hızla ilerlemekte olan dünyada kaybolmamamız için en azından bilgisayarda kendi işlerimizi yapabilmemiz gerekmektedir. Bunun için de bilgisayarı hiç bilmiyorum diyen bir insanın bile bilgisayarın temelini biliyor olması gerekmektedir.
BBBÖ Projesi Hikayeleri
Yorum gönder Arkadaşıma gönder Puan ver
 
 
Banner ve Logolarımız   |   Sık Sorulan Sorular   |   Katılım Şartları   |   Site Haritası