Bu Senin Hikayen
 
ANASAYFA   HİKAYELER   HİKAYE GÖNDER   BİZE ULAŞIN   VİDEOLAR   EĞİTİM   FOTOĞRAFLAR
Neslihan Şahin BBBÖ Gönüllü Eğitmeni ve Eğitici Eğitmeni

“Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor projesine başlayalı bir buçuk yıl oldu ve bu proje hayatımı inanılmaz değiştirdi.”
“Yola çıkarken amacımız dezavantajlı olan kadınlara bilgisayar öğretmekti. Bir çok insana çok faydamız oldu ama en çok faydanın kendimize olduğunu düşünüyorum. Eğitim aldıktan sonra Beyoğlu Gençlik Merkezinde 96 kişiye eğitim verdim. Başta İstanbul’un eğitim vermek için yanlış yer olduğunu düşündüm. Ama eğitimlere başlayınca bunun böyle olmadığını gördüm.
3 eğitmendik ve İstanbul’a bu sayı yetmiyordu. Bunu gördükten sonra Master eğitmen eğitimi aldım ve eğitmen yetiştirmeye başladım. Bu eğitmenler şu an yerelde eğitim veriyorlar. Bu eğitim sayesinde baskı sonucunda evlenmekten kurtulanlar, iş bulanlar oldu. Bunları görmek beni çok mutlu etti ve sadece o insanların değil kendi hayatımı da bir başarı hikâyesine dönüştürdü. Bu proje iş bulmamda çok etkili oldu; sosyal sorumluluk bilincimi geliştirdi.
Hepimizin başarı hikâyeleri bizi geliştirip daha da motive ediyor. Bu yüzden bunları sizinle paylaşmak istedim. Her şey için teşekkür ederim.”
 
 
Banner ve Logolarımız   |   Sık Sorulan Sorular   |   Katılım Şartları   |   Site Haritası