Bu Senin Hikayen
 
ANASAYFA   HİKAYELER   HİKAYE GÖNDER   BİZE ULAŞIN   VİDEOLAR   EĞİTİM   FOTOĞRAFLAR
Groove-Office Groove ile ilgili merak ettikleriniz..

Ücretsiz denemeyi (İngilizce) karşıdan yükleyin

Groove Nedir?

Office Groove 2007, ekip üyeleri farklı kuruluşlarda, birbirlerinden uzak konumlarda veya çevrimdışı ortamda çalışsalar bile, ekiplerin dinamik ve etkin bir biçimde birlikte çalışmalarına yardımcı olan bir işbirliği yazılım programıdır. Groove çalışma alanlarında çalışmak zaman kazandırır, üretkenliği artırır ve ekibin son ürünlerinin kalitesini güçlendirir. Office Groove 2007, 2007 Microsoft Office sisteminin, ekiplerin ve kuruluşların daha etkili bir biçimde işbirliği yapmalarına sağladığı katkının sadece küçük bir örneğidir.

Microsoft Office Groove 2007′nin ilk 10 avantajı

Microsoft Office Groove 2007, basit bir belge işbirliğinden iş süreçleriyle tümleştirilmiş özel çözümlere kadar, geniş bir proje etkinliği yelpazesinde çalışmaya yönelik bir işbirliği yazılım programıdır. Bulunduğunuz konumdan veya ağ bağlantısından bağımsız olarak sizin ve ekibinizin birlikte daha dinamik ve etkin bir biçimde çalışmanıza yardımcı olması bakımından, Office Groove 2007′nin ilk 10 avantajı şöyle sıralanabilir:

Ekibi, araçları ve bilgileri tek bir yerde bir araya getirin.

Ekipteki herkes aynı yerde bulunmadığından ve aynı bilgi ve sistemlere bağlı olmadığından, bir proje üzerinde çalışan ekiplerde çoğu zaman bağlam eksikliği yaşanır. Groove çalışma alanları, tüm çalışanları, araçları ve verileri tek bir yerde (çalışma alanında) bir araya getirip tüm ekip üyelerinin bilgisayarlarından buraya erişebilmelerini sağlayarak bu bağlamı sağlarlar. 

Her bir çalışma alanını ekibin benzersiz gereksinimlerine göre özelleştirin.

Office Groove 2007 sayesinde, işi yapmak için gereksinim duyduğunuz araçlara siz ve ekibiniz karar verirsiniz. Ondan fazla temel aracın (Dosyalar, Tartışma ve Takvim gibi) yanı sıra önceden oluşturulmuş çeşitli çalışma alanı şablonları arasından seçim yapabilirsiniz. Öte yandan, Groove Formları ve Groove InfoPath Formları ile kendi özel araçlarınızı da tasarlayabilirsiniz.

Tek bir ürün kullanarak, iş arkadaşlarınız, ortaklarınız ve müşterileriniz ile birlikte çalışın.

Kuruluşunuzun dışından kişilerle çalışmanız gerektiğinde artık araçları değiştirmenize gerek kalmayacak. Office Groove 2007 sayesinde, müşteri veya ortağınızı çalışma alanına davet etmek, ortak bir çalışanınızı davet etmek kadar kolay.

Çevrimiçi veya çevrimdışı her yerde üretkenliğinizi sürdürün.

Office Groove 2007 tüm çalışma alanlarınızı, araçlarınızı ve verilerinizi doğrudan bilgisayarınızda depolar ve böylece, bilgilere erişmek veya bunları güncelleştirmek için şirket ağına bağlanmanıza gerek kalmaz. İster ofisinizde ya da müşterinin yerinde, ister yolda veya evden çalışıyor olun üretkenliğinizi sürdürebilirsiniz.

Otomatik olarak ve etkili bir şekilde verileriniz eşitlensin.

Groove, ekip üyelerinizin bilgisayarlarına yalnızca çalışma alanında yaptığınız değişiklikleri otomatik olarak gönderir. Bu arada, ekip üyelerinizin yaptığı değişiklikler de, Internet bağlantınız varken Office Groove 2007′de her oturum açtığınızda size gönderilir.

Kimin, ne zaman ve hangi konuda çalıştığını görün.

Yerleşik bulunma bilgisi, uyarı ve okunmadı işaretleri sayesinde, kimin, ne zaman ve hangi konuda çalıştığını sormaya gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Ekibinizle birlikte koordinasyona daha az, çalışmaya daha çok zaman ayırabilirsiniz.

SharePoint belge kitaplıklarını Office Groove 2007 ile eşitleyin.

Yeni yerleşik SharePoint Dosyaları aracıyla, belgeleri Microsoft Office SharePoint Server 2007 veya Windows SharePoint Services 3.0 ekip sitesinden Groove çalışma alanına kolaylıkla teslim alabilir, bu belgeler üzerinde ortak çalışabilir ve işiniz bittiğinde geri teslim edebilirsiniz; ve tüm bunları yalnızca birkaç tıklatmayla yapabilirsiniz.

Microsoft Office InfoPath 2007 ile form oluşturun ve Office Groove 2007 ile formu paylaşın.

Yeni yerleşik InfoPath Formları Aracıyla, Office InfoPath 2007′de oluşturulan form çözümlerini alabilirsiniz. Neden mi? Bu sayede, siz ve ekibiniz alanlara ayrılmış verileri (durum raporları ve anketler gibi) proje çalışma alanlarınızın doğrudan içinden toplayabilir ve izleyebilirsiniz.

Hazırlıksız olduğunuz durumlarda Microsoft Office Communicator tümleşimiyle en iyi sonucu alın.

Office Groove 2007, Office Communicator’ın 2005 ve 2007 sürümleriyle yeni bütünleşmesi sayesinde, nerede olursa olsunlar, ekip arkadaşlarınızla tam zamanında etkileşime girmenize yardımcı olur. Communicator kişilerinizin varlık bilgilerini görün ve doğrudan Office Groove 2007′nin içinden onlarla iletişimi başlatın.

Uluslararası ekiplerle kendi dillerinde anlaşarak çalışın.

28 dil desteği sayesinde, dünya genelindeki ekip üyeleriniz artık Office Groove 2007′nin gücünü kendi dillerinde yaşayabiliyor.

 
 
Banner ve Logolarımız   |   Sık Sorulan Sorular   |   Katılım Şartları   |   Site Haritası